جمعیت هلال احمر استان البرز | امدادرسانی مستمر هلال احمر البرز به هموطنان در هفته گذشته

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 16 آذر 02 - ساعت 47 :34: 20

نوشته شده در تاریخ 24 تیر 99 چاپ

امدادرسانی مستمر هلال احمر البرز به هموطنان در هفته گذشتهمعاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان‌ البرز از امدادرسانی به حادثه دیده‌گان در سطح این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

محمدحسین وطنی گفت: در مرکز کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از 14 تیر تا روز گذشته، میزان حادثه ثبت شده قابل توجه بوده است.

وی افزود:نجاتگران این جمعیت در قالب گروه های عملیاتی متعدد به مردم شریف در حوادثی از قبیل تصادفات جاده ای ، کوهستان و... امدادرسانی کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز درباره نخستین حادثه هفته گذشته بیان کرد: در اثر سقوط فردی در ارتفاعات دیزین محور کرج کندوان، یکی از هموطنان مصدوم شد که توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری کندوان به مرکز درمانی انتقال داده شد.

وی اضافه کرد: با برخورد دو خودرو سواری در محدوده عسل کوچ جاده چالوس یک فرد مصدوم شد که توسط همکاران اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

وطنی اظهار کرد: برخورد زنجیره­ای چند خودرو در محدوده فخر ایران اتوبان کرج قزوین، پنج مصدوم برجای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه 17 تن در ارتفاعات سیجان گرفتار شدند، اظهار کرد: با اعلام این حادثه نجاتگران پایگاه کوهستان و تیم واکنش سریع این جمعیت به محل اعزام و حادثه­‌دیدگان را به منطقه امن هدایت کردند.

این مقام مسئول با اشاره به حضور به موقع همکاران اورژانس در حوادث، تصریح کرد: در اثر برخورد خودرو 405 با نیوجرسی، دو تن مصدوم شدند که همکاران اورژانس با حضور در صحنه، مصدومان را به مرکز درمانی منتقل کردند.

وی عنوان کرد: در اثر برخورد خودرو پراید با نیوجرسی در خروجی روستای هیو محور کرج قزوین، دو فرد مصدوم شدند که توسط نجاتگران پایگاه فخر ایران به مرکز درمانی منتقل شدند.

معاون هلال احمر درباره حوادث روز گذشته بیان کرد: در اثر برخورد رخ به رخ خودروی پراید و گلف، شش نفر مصدوم شدند که نجاتگران پرتلاش پایگاه کوشک بالا دو مصدوم را به مرکز درمانی منتقل کردند.

وی افزود: با تماس آتشنشانی مبنی بر گیر افتادن چهار نفر در ارتفاعات بیجی کوه، نجاتگران پایگاه کوهستان با یک ساعت پیمایش به افراد حادثه­دیده رسیدند و آن­ها را به منطقه ایمن هدایت کردند.

وی درباره حادثه تلخ روز گذشته خاطرنشان کرد: با مراجعه حضوری مردم به پایگاه شهرستانک مبنی بر ایست قلبی یکی از همراهان که نجاتگران عملیات احیای قلبی ریوی را آغاز کردند و با یک ساعت تلاش

 

 

 

 

 

Back To Top