جمعیت هلال احمر استان البرز | پیام دکتر ناصر چرخساز بمناسبت روز داروساز:

جمعیت هلال احمر استان البرز

سه شنبه، 6 اسفند 98 - ساعت 18 :45: 16

نوشته شده در تاریخ 7 شهریور 98 چاپ

پیام دکتر ناصر چرخساز بمناسبت روز داروساز:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز در پیامی پنجم شهریور ، روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی و روز داروسازی را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ در پیام ناصر چرخساز آمده است:

زكريای رازي بزرگ مردي است كه اعتبار نامش در تاريخ بشري همواره يادآور نگرش اصيل همه دانشمندان و متخصصان ايراني به مقوله تحقيق بوده است و آثار كم نظيري چون الحاوي و طب المنصوري كه در قرون متمادي به عنوان مرجع آموزش پزشكان و دانشمندان در سراسر جهان مورد استناد بوده ، يادآور رشد و شكوفايي علم و پژوهش در گهواره تمدن ايراني اسلامي است .

پنجم شهريورماه که به مناسبت زاد روز حکیم فرزانه محمد زکریای رازي شيميدان، طبيب، داروشناس و داروساز بزرگ ايراني روز «داروساز » نام گرفته است را به تمامی داروسازان شاغل در جمعیت هلال احمر علی الخصوص همکاران مجموعه داروسازی سُها تبریک عرض می نمایم.

اینجانب تلاش جامعه داروسازی در عرصه‌های تأمین و تدارک دارو ، توسعه این صنعت و اهمیت دارو هنگام وقوع حوادث در احیای آسیب دیدگان را ارج می نهیم که دستان توانمند داروسازان به مدد تاییدات پروردگار و هم پای مجموعه پزشکی حامی بیمارانی است که به نیت شفای الهی چشم امید به همت بلند این یاوران عرصه خدمت دوخته‌اند.

بدون شک این پیشینه پرافتخار بیانگر توانمندی بی نظیر دانشمندان این خطه در تولید علم و توسعه پژوهش می باشد و در اين مجال از تلاش های سازنده شما عزیزان در حوزه سلامت و پژوهش قدردانی نموده و صمیمانه توفیق جامعه ارجمند داروسازی استان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

دکتر ناصر چرخساز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز

Back To Top