جمعیت هلال احمر استان البرز | تیم دادرس دختران استان البرز در سکوی قهرمانی

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 22 آذر 98 - ساعت 01 :53: 13

نوشته شده در تاریخ 17 مرداد 98 چاپ

تیم دادرس دختران استان البرز در سکوی قهرمانی

دانش آموزان آماده در روزهای سخت جمعیت هلال احمر استان البرز قهرمان هفتمین مرحله کشوری المپیاد مهارت‌های امدادی دادرسان هلال احمر شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ محمدباقر خلفی درباره قهرمانی دادرسان این استان در مسابقات کشوری بیان کرد: قهرمانان مرحله استانی مسابقات آماده جمعیت هلال احمر استان البرز با تلاش و پشتکار در اردوگاه باهنر استان تهران با 30 تیم دیگر از سراسر کشور به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این مرحله از مسابقات تیم‌های 14 نفره استان‌های کشور در هشت بخش تخصصی اسکان اضطراری، پناه گیری و خروج ایمن، اطفاء حریق، حمل مصدوم، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی، احیای قلبی ریوی، شکستگی و آتل بندی، خونریزی، پانسمان و بانداژ بصورت عملی و بخش آزمون کتبی با یکدیگر مسابقه دادند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز با اشاره به اینکه دانش آموزان استان البرز برای دومین سال متوالی توانستند در دوبخش خواهران و برادران موفق به کسب عنوان قهرمانی شوند تصریح کرد: پسران البرزی در رشته‌های ارزیابی، کنترل علائم حیاتی و احیای قلبی ریوی، کنترل خونریزی، پانسمان و بانداژ و بخش شکستگی و آتل بندی مقام نخست و در بخش آزمون کتبی مقام دوم را کسب کردند و در مجموع قهرمان مسابقات آماده شدند.

خلفی عنوان کرد: دختران دادرس جمعیت هلال احمر استان البرز با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز نیز توانستند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

وی اضافه کرد: دادرسان دختر در بخش‌های شکستگی و آتل بندی و حمل مصدوم مقام نخست، در بخش آزمون کتبی مقام دوم و در پناهگیری و خروج ایمن مقام سوم را بدست آوردند.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: دختران و پسران دادرس استان البرز در پنجمین مرحله کشوری مسابقات آماده موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی شدند.

Back To Top