جمعیت هلال احمر استان البرز | قهرمانی دادرسان پسر البرزی در هفتمین مرحله کشوری مسابقات آماده

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 22 آذر 98 - ساعت 07 :00: 15

نوشته شده در تاریخ 17 مرداد 98 چاپ

قهرمانی دادرسان پسر البرزی در هفتمین مرحله کشوری مسابقات آماده

تیم دادرس مدرسه نمونه دولتی کاشانی پور شهرستان فردیس استان البرز برای دومین سال متوالی توانستند در هفتمین مرحله کشوری المپیاد آماده عنوان قهرمانی را کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

محمدباقر خلفی گفت: المپیاد مهارت‌های امدادی دادرسان هلال احمر از برنامه‌های آموزشی و تربیتی سازمان جوانان برای رشد و شکوفایی استعدادهای علمی امدادی و تقویت روحیه کار گروهی دانش‌آموزان عضو سازمان جوانان است.

وی با اشاره به اینکه مهمترین هدف هفتمین المپیاد آماده ارتقای سطح آموزش و یادگیری است افزود: افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس کشور، توسعه و ترویج ظرفیت‌های خود امدادی دانش‌آموزان، رشد و پرورش روحیه مسئولیت پذیری، همدلی و مشارکت جویی دادرسان از دیگر اهداف مسابقات آماده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز بیان کرد: دانش‌آموزان آماده در روزهای سخت مدرسه‌ نمونه دولتی پسرانه کاشانی پور با کسب مقام نخست در المپیاد آماده مرحله شهرستانی و استانی به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

وی با اشاره به کسب رتبه‌های دانش‌آموزان استان البرز در هفتمین مرحله کشوری مسابقات آماده اظهار کرد: در دوره پسران تیم دادرس مدرسه نمونه دولتی کاشانی پور به عنوان نماینده استان البرز در بخش‌ آزمون کتبی مقام دوم و در بخش‌های ارزیابی و احیای قلبی و ریوی، شکستگی و آتل بندی، خونریزی، پانسمان و بانداژ

رتبه نخست را کسب کردند.

خلفی در پایان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات، دادرسان استان البرز برای دومین سال متوالی در بخش پسران در رقابتی سخت توانستند به صورت تیمی مقام نخست کشور را بدست آورند.

رابط خبری معاونت امور جوانان: هدیه الزهرا خوشنویس

Back To Top