جمعیت هلال احمر استان البرز | برگزاری نشست ویدئو کنفرانس سیل مهربانی همکلاسی‌ها در استان البرز

جمعیت هلال احمر استان البرز

یکشنبه، 11 خرداد 99 - ساعت 12 :42: 15

نوشته شده در تاریخ 26 فروردين 98 چاپ

برگزاری نشست ویدئو کنفرانس سیل مهربانی همکلاسی‌ها در استان البرز

نشست ویدئو کنفرانس سیل مهربانی همکلاسی ها با هدف ارتباط با تشکل‌های دانش‌آموزی، معاونان پرورشی و فرهنگی استان‌های معین و مناطق سیل‌زده در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ محمد حسین وطنی گفت: همزمان در سراسر کشور در ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان، طرح سیل مهربانی همکلاسی‌ها با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی در مدارس استان البرز اجرا می‌شود.

وی افزود: این طرح با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی، تلاش، ایثار میان دانش‌آموزان، همدلی و همراهی با دانش‌آموزان و خانواده‌های آسیب دیده از سیل و انسجام هدایای نقدی و غیر نقدی دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیای مدارس در روز چهارشنبه ساعت 10 صبح اجرا می‌شود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز بیان کرد: در این نشست مدیر کل آموزش و پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی، مدیر سازمان دانش‌آموزی، رییس سازمان بسیج دانش‌آموزی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و کارشناس معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر حضور داشتند.

وطنی تصریح کرد: این طرح در مدرسه معرفی شده از سوی آموزش و پرورش همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه پاکت‌هایی برای جمع‌آوری وجوه نقدی میان علاقمندان توزیع می‌شود، ادامه داد: وجوه نقدی اهدایی بعد از جمع‌آوری از دانش‌آموزان،فرهنگیان و غیره بعد از صورتجلسه به حساب سایر منابع-کمک‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان واریز می‌شود.

وی افزود: اقلام غیر نقدی جمع‌آوری شده توسط واحدهای آموزشی به اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال و بعد از تجمیع و هماهنگی با ستاد مرکزی به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.

 

 

WhatsApp_Image_2019-04-13_at_6.54.31_PM.jpegWhatsApp_Image_2019-04-13_at_6.54.28_PM.jpegWhatsApp_Image_2019-04-13_at_6.54.29_PM.jpeg

Back To Top