جمعیت هلال احمر استان البرز | تقدیر هلال احمر البرز از اصحاب رسانه و جراید/ با اطلاع رسانی دقیق، تاب آوری جامعه نسبت به پیشگیری از بحران،افزایش یافت

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 07 :15: 02

نوشته شده در تاریخ 26 فروردين 98 چاپ

تقدیر هلال احمر البرز از اصحاب رسانه و جراید/ با اطلاع رسانی دقیق، تاب آوری جامعه نسبت به پیشگیری از بحران،افزایش یافت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از اصحاب رسانه و جراید نسبت به تاب آوری جامعه در جهت پیشگیری از بحران و همیاری هلال احمر در جمع آوری کمک های غیر نقدی و نقدی در استان قدر دانی کرد.

دکتر ناصر چرخساز اظهار کرد: با شروع طرح ملی خدمات نوروزی ۹۸جمعیت هلال احمر، همیاری رسانه ها و جراید با این سازمان در جهت کاهش و پیشگیری از تلافات انسانی حوادث ترافیکی وصف ناپذیر‌بود.

وی افزود: با شروع نزولات آسمانی و افزایش بارش ها،‌همکاری صدا و سیما ، خبرگزاری ها، خانه مطبوعات، کانال ها و رسانه های مجازی در جهت اطلاع رسانی همگانی و ترویج آموزش خود امدادی در بین مردم تحسین برانگیز بود.

دکتر ناصر چرخساز از نقش ویژه رسانه ها در پیشگیری از چنین حوادثی افزود: در زمان بحران مردم پرتلاطم و آشفته هستند که بهترین کار، آرام سازی و انتقال آموزشهای خود امدادی به صورت کپسولی بین آنها است که رسانه ها و جراید به بهترین نحو ممکن آن را انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از برنامه های آتی هلال احمر در جهت آمادگی کامل مردم با چنین حوادثی تصریح کرد: بدنبال تفاهم نامه های مشترک با صداوسیما مرکز البرز و خانه مطبوعات هستیم تا با کمک این اهالی ،مردم بیش از‌پیش در مواجه با چنین حوادثی آماده شوند.

دکتر ناصر چرخساز در پایان از مردم نوعدوست استان البرز قدردانی کرد و گفت: همیاری و کمک مردم بسیار خوب و کم نظیر بوده است و انتظار داریم با حمایت همه جانبه مردم و رسانه ها این همیاری ادامه یابد.

Back To Top