جمعیت هلال احمر استان البرز | ارسال ۳۰۰تن اقلام غیرنقدی به استان های سیل زده توسط جمعیت هلال‌احمر استان البرز

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 26 :12: 02

نوشته شده در تاریخ 25 فروردين 98 چاپ

ارسال ۳۰۰تن اقلام غیرنقدی به استان های سیل زده توسط جمعیت هلال‌احمر استان البرز

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز از ارسال بالغ بر ۳۰۰تن اقلام غیرنقدی جمع آوری شده به استان های سیل زده کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

دکتر ناصر چرخساز بیان کرد: به ‌دنبال وقوع سیلاب در استان‌های شمالی، جنوبی و غربی کشور، و ایجاد وضعیت‌ اضطراری در این مناطق، جمعیت هلال‌احمر استان البرز با سیل همدلی و همرنگی آحاد مردم نیکوکار و نوع دوست استان البرز، اصناف و کارخانه داران، اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی شامل مواد غذایی، کنسروجات، آب معدنی، مواد شوینده و بهداشتی، چادر امدادی مسافرتی، پتو و .... نمود.

وی با بیان این خبر افزود: اولین محموله های اقلام غیرنقدی از طریق ده کامیون به استان لرستان ارسال شد و با رایزنی هایی که با مسئولین فرودگاه صورت گرفت، هفت محموله از طریق هفت فروند هواپیما، که دو محموله به استان لرستان و پنج محموله به استان خوزستان ارسال شد.

دکتر چرخساز با اشاره به اینکه البرز، معین استان خوزستان در بحران سیل تعیین شده است، با تاکید بر لزوم تداوم این همدلی، از مردم خیرخواه استان البرز دعوت کرد تا به منظور تسریع در بازگشت به شرایط مساعد در این مناطق، کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را از طریق روش‌های زیر اهدا نمایند:

- شماره حساب ۹۹۹۹۹نزد تمامی بانک های کشور به نام جمعیت هلال احمر

- واریز از طریق شماره ‏کارت بانک ‏ملت:

۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶

- واریز از طریق شماره کارت بانک رفاه:

۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰

- کد دستوری:

*۷۸۰*۱۱۲#

- گزینه نیکوکاری "اپلیکیشن آپ"

- گزینه کمکهای مردمی برای سیل زدگان "نرم‌افزار سکه"

Back To Top