جمعیت هلال احمر استان البرز | کمک های ارسالی جمعیت هلال‌احمر استان البرز به مناطق سیل زده

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 59 :56: 02

نوشته شده در تاریخ 21 فروردين 98 چاپ

کمک های ارسالی جمعیت هلال‌احمر استان البرز به مناطق سیل زده

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز از جمع آوری و واریز مبلغ بالغ بر ۶۳۰میلیون ریال وجه نقد از طریق حسابهای متمرکز جمعیت، صندوق های جمع آوری کمک های نقدی و دستگاه های POS در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

دکتر ناصر چرخساز در خصوص کمکهای نقدی و غیرنقدی ارسالی به استان های سیل زده کشور اظهار داشت: از آغاز فراخوان تا کنون علاوه بر جمع آوری مبلغ ۶۳۰میلیون ریال وجه نقد، چندین محموله امدادی توسط جمعیت هلال احمر استان البرز شامل ۲۲۲دستگاه چادر مسافرتی و ۳۰۰پتو به استان های لرستان و خوزستان ارسال شده است.

دکتر چرخساز از دوازده قلم مواد غذایی ارسال شده، به ۴۲۴۸بطری آب معدنی و ۱۴۶۴۰قوطی کنسروجات و کمپوت و ۴۳۵۶بسته(ماکارونی، رشته و غذاهای آماده)، و همچنین مواد شوینده و بهداشتی به میزان ۷۲۶کارتن مایع دستشویی، ۴۷۹لیتر مایع ظرفشویی، ۸۴کارتن پودر رختشویی و ۳۲۰بسته دستمال کاغذی اشاره کرد و گفت: از سایر اقلام ارسالی، ۳۲۰بسته پوشاک نوزاد، ۳۰۱قوطی شیرخشک، ۱۲۰پارو و بیل، ۴۷عدد فرغون و ۶۶۰لیتر سم شستشوی دام و.... می‌باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز تصریح کرد: همشهریان عزیز می توانند برای استمرار این کمک ها به مناطق سیل زده، کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹به نام هلال احمر در تمامی بانکها

و همچنین کد دستوری #۱۲۰ *۷۸۰*

و شماره کارت های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶بانک ملت

و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰بانک رفاه

واریز کنند.

دکتر ناصر چرخساز استفاده از اپلیکیشن ها را نیز، از جمله روش‌های همیاری نام برد و گفت: از طریق گزینه نیکوکاری "اپلیکیشن آپ" و گزینه دریافت کمک های نقدی مردمی به سیل زدگان در "نرم افزار سکه"، کمکهای مردمی برای سیل زدگان به حساب جمعیت هلال‌احمر واریز می شود.

Back To Top