جمعیت هلال احمر استان البرز | مدیر روابط عمومی هلال احمر استان البرز: هلال احمر پیشگام در خدمت رسانی به مردم

جمعیت هلال احمر استان البرز

سه شنبه، 29 مرداد 98 - ساعت 11 :04: 10

نوشته شده در تاریخ 14 بهمن 97 چاپ

مدیر روابط عمومی هلال احمر استان البرز: هلال احمر پیشگام در خدمت رسانی به مردم

 

جمعیت هلال احمر استان البرز با حداکثر‌توان برای خدمت رسانی به شهروندان همیشه آماده باش است.

میلاد حسنی امیرآبادی از بیان این خبر افزود: هلال احمر استان البرز با دارا بودن ۴مرکز اداری و ۲دفتر‌نمایندگی در تمامی شهرستان های استان شعبه دارد و بالغ بر ۷هزار و ۳۴۵نفر داوطلب عضو این جمعیت هستند.

وی تصریح کرد: در حوزه امداد و نجات ۸پایگاه ثابت و یک پایگاه موقت امداد و نجات به صورت ۲۴ساعته فعال و آماده امدادرسانی به امدادخواهان و افراد حادثه دیده است.

وی از فعالیت جوانان در این دستگاه گفت: جوانان زیر ۲۹سال در حیطه معاونت امور جوانان هلال احمر مشغول به فعالیت هستند و عمده فعالیت جوانان شامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی، کمک به هم نوع در راستای نوع دوستی و گسترش صلح و تفاهم و رفع خشونت می باشد که در کانون های ،غنچه هلال،دانش آموزی، دانشجویی،طلاب،روستایی و جوانان دسته بندی می شوند.

وی از فعالیت معاونت امور داوطلبان به دستگیری از نیازمندان اشاره کرد و گفت، این معاونت تلاش می کند توان توانمندان را به نیاز‌نیازمندان متصل کند و افراد دارای تخصص را برای کمک رسانی به مردم مناطق محروم بسیج کند.

مدیر روابط عمومی هلال احمر استان البرز از فعالیت حوزه توانبخشی،درمانی و دارویی گفت: در جمعیت هلال احمر همه بخش ها دست به دست هم می دهند تا تسکین دهنده آلام مردم باشند و اگر بالواقع ببینیم، هلال احمر، جمعیتی مردمی است، یعنی مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم هم در این سازمان فعالیت می کنند و هم هدایت و راهبری می کنند.

حسنی امیرآبادی افزود: در حیطه معاونت درمان و توانبخشی، هلال احمر سعی می کند تمام و کمال در خدمت مردم باشد که از جمله خدمات ارزنده آن را در حیطه داروخانه، توانبخشی و درمانی می بینیم که تمام تلاش این هست در کنار وزارت بهداشت خدمت شایسته تر به مردم فهیم استان صورت پذیرد.

حسنی امیرآبادی بیان کرد: تمام فعالیت های شاخصی‌که در جمعیت هلال احمر انجام می شود توسط داوطلبان است ، مردمی که دوست دارند به صورت داوطلبانه آموزش های خاصی را ببینند تا در مواقع بحران هم بتوانند یاریگر خود،خانواده و مردم باشند.

حسنی امیرآبادی از ارتباط متقابل هلال احمر با مردم به دیدار مردمی مدیر عامل و اعلام سامانه پیامکی مدیر عامل اشاره کرد و گفت: برای ارتباط بیش از پیش مردم فهیم استان روزهای پنجشنبه ارتباط مردمی با مدیرعامل تنظیم شده است که مستقیم و بدون هیچ واسطه ای درد و دل ها به ایشان توسط خود مردم رسیده می شود و یا سامانه پیامکی راه اندازی کردیم که پیام ها مستقیم توسط خود مدیرعامل رصد می شود که سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۸۰۱۴۷می‌باشد و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات همشهریان عزیز می باشد.

Back To Top