جمعیت هلال احمر استان البرز | اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور برگزار می‌شود

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 30 خرداد 98 - ساعت 35 :44: 09

نوشته شده در تاریخ 16 دی 97 چاپ

اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور برگزار می‌شود

 

اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور با هدف مرور چالش‌ها و دستاوردهای چهاردهه گذشته و نگاهی به چشم‌انداز آینده، ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‎شود.

  

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این اجلاس دو روزه ۵۰۰ تن از مدیران ستادی و مدیران عامل و روسای شعب جمعیت هلال احمر از سراسر کشور حضور دارند تا عملکرد سالانه مراکز جمعیت هلال‌احمر را در سراسر کشور ارزیابی و برنامه‌های جدید را مطابق با نیازهای این مراکز برنامه‌ریزی کنند. بررسی عملکرد، ساختارها، فعالیت‌ها، تدوین برنامه‌ها و خط‌ مشی‌ها، جمع‌آوری نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات هر یک از سازمان‌ها، نهادها و استان‌ها نیز در دستور کار این اجلاس قرار دارد.

گفتنی است سازمان‌ها، معاونت‌ها و بخش‌های تابعه در این همایش حضور دارند تا تبادل نظر با مدیران عامل و روسای شعب هلال‌احمر، مشکلات و چالش‌های موجود در استان‌ها و شهرستان‌ها را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی دقیق راهکارهای متناسب را برای رفع آنها بیابند. قطعا این واکاوی مشکلات در سطح شعب و شناسایی نیازهای آنها برای ارائه خدمات بیشتر و مناسب‌تر به آسیب دیدگان ضروری و تاثیرگذار خواهد بود.

Back To Top