جمعیت هلال احمر استان البرز | پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز به مناسبت روز حسابدار

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 5 ارديبهشت 98 - ساعت 16 :20: 13

نوشته شده در تاریخ 15 آذر 97 چاپ

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز به مناسبت روز حسابدار

دکتر ناصر چرخساز، مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز طی پیامی به مناسبت روز حسابدار، این روز را به کلیه حسابداران و دانشجویان عضو جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

متن پیام دکتر ناصر چرخساز بدین شرح است:

به نام ایزد یکتا

به يقين هرآنچه به حساب و کتاب و عدد و رقم مربوط مي‌شود٬ چشم تيز مي‌خواهد و دقتي بالا که اگر نباشد قطعا مي‌تواند در سرنوشت مالي يک سازمان٬ شرکت و ياد نهاد اثرگذار باشد. از همين رو توجه به حوزه مالي و اختصاص يک روز در تقويم به حسابداران نشان از جايگاه ويژه آنان است.

در جمعیت هلال احمر نيز براي اينکه بتوانيم جايگاه واقعي حسابداري را بيش از پيش به نمايش بگذاريم بايد بدانيم که شفاف‌سازي، ارائه اطلاعات درست، مبارزه با فساد، جلوگيري از سوءاستفاده‌هاي مالي چه اهميتي دارد.

بنابراين هر چقدر اين جايگاه بيشتر تقويت شود شفافيت وظايف دستگاه بيشتر از پيش خواهد شد.

بنابراین پازدهم آذر ماه روز جهاني حسابدار٬ فرصتي ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران٬ گامي کوچک در راستاي قدرشناسي از خدمات آنان برداشته شود. اميدوارم اين خدمات گسترده٬ بيش از پيش مورد توجه همه‌ي دست‌اندرکاران در عرصه‌هاي اجرا٬ تصميم‌گيري و سياستگذاري قرار گيرد.

اينجانب از کليه همکاران ارجمند خزانه داری صميمانه تقدير و تشکر نموده و ضمن قدرداني٬ موفقيت روزافزون و سلامتي شما را از خداوند متعال خواستارم.

 

2V3A86932.jpg

Back To Top