جمعیت هلال احمر استان البرز | دکتر ناصر چرخساز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز سالروز تاسیس سازمان جوانان را تبریک گفت.

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 26 :38: 02

نوشته شده در تاریخ 14 آبان 97 چاپ

دکتر ناصر چرخساز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز سالروز تاسیس سازمان جوانان را تبریک گفت.

 

متن پیام دکتر چرخساز به شرح زیر است:

 

جوانی، بهاران زندگانی و ارزشمندترین هدیه ای است که دست روزگار تنها یک بار فرصت بهره گیری از آن را به آدمی می بخشد. نشاط و شادابی،تحرک و قدرت و انگیزه های بلند رویش و پویش، ره آورد بوستان جوانی است و سرآغاز استحکام شخصیت و ظهور و بروز استعدادهایی است که خداوند منان به بندگانش هدیه نموده است که بایستی در فضاو جهت مناسبی هدایت گردد.

امروز در سالروز تاسیس سازمان جوانان قرار داریم که هفتاد و یکمین سال پیش با انگیزه برخورداری از نیروی جوان ، پرشور و فعال در جهت پیشبرد اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه در این مرز و بوم بنا نهاده شد و امروزه یکی از منسجم ترین تشکیلاتی است که در زمینه پرورش و تربیت جوانان گام برمی دارد و بی شک فعالیت های ارزشمندی از سوی این قشر جوان و پر انرژی در عرصه های مختلف رخ می دهد که باعث بسی افتخار و مباهات و سربلندی است .

اینجانب برخود لازم می دانم سالروز تشکیل این سازمان توانمند و هدفمند را به همه اعضای جوان و با انگیزه و همکاران ساعی و تلاشگر این حوزه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت و سربلندی در سایه سار سرزمینی مملو از صلح و آرامش خواستارم.

Back To Top