جمعیت هلال احمر استان البرز | دبیرکل جمعیت هلال احمر:

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 1 فروردين 98 - ساعت 08 :28: 01

نوشته شده در تاریخ 21 فروردين 97 چاپ

دبیرکل جمعیت هلال احمر:

استان البرزجایگاه ویژه ای در کشور دارد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز ، محمدی نسب پیش از ظهر سه شنبه در آیین تجلیل از فعالان جمعیت هلال احمر که در سالن اجتماعات باشگاه میلاد برگزار شد، با بیان اینکه استان البرز جایگاه ویژه ای در کشور دارد، اظهار کرد: این استان زیبایی های خاص خود را دارد که نیازمند توجه بیشتری به آنهاست.
 
وی در ادامه با بیان اینکه استان البرز در سایه تهران بزرگ قرارگرفته و به آن توجه نشده است، تاکید کرد: امیدواریم که دولت به جمعیت هلال احمر استان البرز توجه ویژه ای کند تا شاهد ارتقاء سطح امکانات این جمعیت باشیم.
 
دبیرکل جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان اینکه استان البرز اقدامات قابل توجهی در خدمات رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه انجام داده است، افزود: پس از بررسی اقدامات انجام شده توسط این جمعیت تصور داشتیم که جمعیت  هلال احمر استان البرز از امکانات بیشتری برخوردار باشد.
 
وی با بیان اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر بهترین نیروها در عرصه خدمات رسانی هستند، خاطرنشان کرد: این داوطلبان بدون هیچ چشم داشتی برای ارائه خدمات به مردم تلاش می کنند.
 
محمدی نسب در ادامه با بیان اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر نیروهایی آموزش دیده برای خدمات رسانی به مردم هستند، تصریح کرد: بسیاری از مردم کشور برای خدمات رسانی به مردم در جمعیت هلال احمر عضو شده اند و این نشان از حس انسان دوستانه مردم ایران است.
 
وی با اشاره به حمایت چشمگیر مردم در زلزله کرمانشاه، خاطرنشان کرد: سال گذشته شاهد بیشترین تعداد حوادث در کشور بودیم که در مقابل این مهم بر تعداد داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز افزوده شد.
 
دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه این جمعیت به داوطلبان دلگرم است و اگر آنها نباشند نمی توانیم به خوبی به مردم خدمات رسانی کنیم، تصریح کرد: باید از نیروهای کارکشته استان البرز در این رابطه تشکر کرد چراکه همیشه در صحنه های امدادرسانی به مردم حضور دارند.
 
به گفته وی نیروهای کوهنوردی جمعیت هلال احمر استان البرز در عملیاتی که مربوط به سقوط هواپیما بود اقدامات مهمی انجام دادند.
 
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به تردد ۳۰ میلیونی خودرو در جاده چالوس طی تعطیلات نوروزی بیان کرد: در این ایام داوطلبان جمعیت هلال احمر حضوری چشمگیر داشتند که موجب کاهش حوادث در این محور شد‌.
Back To Top