جمعیت هلال احمر استان البرز | مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز:

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 1 فروردين 98 - ساعت 20 :23: 01

نوشته شده در تاریخ 21 فروردين 97 چاپ

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز:

 
امکانات جمعیت هلال احمر استان البرز کافی نیست 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: امکانات این جمعیت در استان برای خدمات رسانی کافی نیست.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، ناصر چرخساز پیش از ظهر سه شنبه در آیین تجلیل ار فعالان عرصه هلال احمر که در سالن اجتماعات باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تشکر از اعضای زحمتکش هلال احمر که تعطیلات نوروزی را به خدمات رسانی به شهروندان پرداختند، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان البرز، استانی نوپا و تازه تاسیس است و همچنین امکانات کافی ندارد اما امدادگران هلال احمر توانستند خدمات لازم و کافی را به مسافران نوروزی برسانند.
 
وی در ادامه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان البرز در خدمات رسانی به مردم کرمانشاه در زلزله این استان، اقدامات مهمی انجام داد، تاکید کرد: مردم زلزله زده کرمانشاه از جمعیت هلال احمر استان البرز رضایت داشتند.
 
رئیس جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان‌ اینکه سایه تهران بزرگ بر روی استان البرز مانده است و برای ارتقاء سطح امکانات این استان با کمک و پیگیری مسئولان امکان پذیر است، خاطرنشان کرد: با توجه به رکورد بالای تردد جاده ای در محور های استان البرز، جمعیت هلال احمر این استان باید امکانات کافی برای خدمات رسانی داشته باشد.
 
به گفته وی استان البرز در تعطیلات نوروزی امسال رکورد بالایی در تردد جاده ای به ثبت رساند که نیروهای جمعیت هلال احمر استان البرز اقدامات مثبتی در این تعطیلات انجام دادند.
Back To Top