جمعیت هلال احمر استان البرز | معاون امور هماهنگی استانداری البرز:

جمعیت هلال احمر استان البرز

پنج شنبه، 1 فروردين 98 - ساعت 11 :27: 01

نوشته شده در تاریخ 21 فروردين 97 چاپ

معاون امور هماهنگی استانداری البرز:

جمعیت هلال احمر البرز در کاهش حوادث جاده ای نوروزی تاثیرگذار بود
 
معاون امور هماهنگی استانداری البرز گفت: جمعیت هلال احمر استان البرز در کاهش حوادث جاده ای تاثیرگذار بوده است.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛به نقل از  خبرنگار مهر، خسرو ارتقایی پیش از ظهر سه شنبه در آیین تجلیل از فعالان عرصه هلال احمر استان البرز که در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تقدیر از عملکرد خوب جمعیت هلال احمر استان البرز در تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: استان البرز بیش از ۲ و نیم میلیون نفر جمعیت دارد و مسیر بیش از ۱۴ استان از محور های البرز می گذرد و این مهم به نقش ملی استان البرز در زمینه تردد و جاده ها اشاره دارد.
 
وی در ادامه با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی تصادفات در جاده های استان البرز، عنوان کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر استان البرز در کاهش این آمار بسیار موثر بودند.
 
وی در بخش دیگری با اشاره به بارش برف و برودت هوا در سال گذشته، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر یکی از پایه های مهم کاهش حوادث در این بازه زمانی بودند.
 
 معاون هماهنگی استاندار با بیان اینکه برای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان به تجهیزات بیشتری در جمعیت هلال احمر احتیاج است، خاطرنشان کرد: در این راستا از مسئولان کشوری جمعیت هلال احمر می خواهیم نسبت به تجهیز و ارائه امکانات به این جمعیت اقدام کنند‌.
 
وی با بیان اینکه تکمیل تجهیزات جمعیت هلال احمر استان البرز با افزایش خدمات رسانی از سطح استانی به سمت کشوری همراه می شود، اضافه کرد: می خواهیم نقش استانی امدادگران جمعیت هلال احمر را به سمت و سوی ملی پیش ببریم که در این رابطه نیازمند حمایت مسئولان کشوری هستیم.
 
ارتقایی با بیان اینکه هدف ستاد مدیریت بحران استان البرز در حوزه خدمات رسانی سال جاری این است که به گونه ای خدمات رسانی کنیم که در سطح کشور به عنوان استان نمونه معرفی شویم، گفت: ارتقاء سطح مدیریت بحران استان البرز نیازمند همکاری جمعیت هلال احمر است که در این رابطه از مسئولان کشوری جمعیت هلال احمر می خواهیم 
نسبت به تجهیز این جمعیت اقدام کنند. 
 
به گفته وی فعالیت جمعیت هلال احمر نیازمند توان تخصصی امدادگران در این حوزه است که تا کنون به نحو احسن انجام شده است.
Back To Top