جمعیت هلال احمر استان البرز | مراسم بزرگداشت درگذشت مرحوم نرگس کمانی داوطلب فقید جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور پرسنل و اعضا

جمعیت هلال احمر استان البرز

سه شنبه، 6 اسفند 98 - ساعت 47 :16: 16

نوشته شده در تاریخ 16 شهریور 98 چاپ

مراسم بزرگداشت درگذشت مرحوم نرگس کمانی داوطلب فقید جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور پرسنل و اعضا

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج / انجام امور خیر و گذشت و ایثار همچون خورشید می درخشد و پنهان نمی ماند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

سید فتح اله هاشم نژاد با اشاره به خدمات داوطلبانه و انساندوستانه مرحوم سرکار خانم نرگس کمانی که همواره در رسیدگی به نیازمندان ،ایتام ،تهیه جهیزیه و انجام امور عام المنفعه با جمعیت هلال احمر کرج و استان البرز همکاری داشتند گفت : مرحوم نرگس کمانی مادر شهید گرانقدر "بهنام بختیاری" با صرف مال ،زمان و جان خود ایثار و گذشت و فداکاری فرزند شهیدش را با رسیدگی به نیازمندان در طول حیات خود ادامه داد .

هاشم نژاد اظهار داشت : وجود انسان های نوعدوست و فداکار در جامعه انسانیت و اخلاق را زنده نگه می دارد و سرکار خانم کمانی با دلسوزی ،گذشت و خدمت خالصانه نمونه ای از انسان هایی بود که وجودش افتخاری برای جمعیت هلال احمر کرج و استان البرز بود، یاد و راه ایشان در جمعیت هلال احمر همواره ماندنی است .

وی افزود : بمنظور گرامیداشت درگذشت این داوطلب فقید مراسمی در جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور معاون داوطلبان استان ،پرسنل جمعیت هلال احمر استان البرز و هلال احمر کرج ،اعضا و داوطلبان و خانواده مرحوم کمانی برگزار شد .

امید است تک تک افراد جامعه   بخصوص خانواده بزرگ هلال احمر بتوانند با الهام از شعار نوعدوستی   بسوی کمال انسانیت گام بردارند .

تهیه و تنظیم خبر : سمیه حیدری

 

 

 

 

image_07_09_2019_588.jpgimage_07_09_2019_284.jpgimage_07_09_2019_687.jpgimage_07_09_2019_691.jpgimage_07_09_2019_149.jpg

Back To Top