جمعیت هلال احمر استان البرز | خدمت رسانی جوانان البرزی در نخستین روز سال جدید

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 48 :59: 02

نوشته شده در تاریخ 20 فروردين 98 چاپ

خدمت رسانی جوانان البرزی در نخستین روز سال جدید

جوانان مهمان‌نواز البرزی در نخستین روز از سال جدید نیز دست از تلاش نکشیدند و به مسافران نوروزی خدمات بشردوستانه ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

در سومین روز از طرح ملی خدمات نوروزی ۹۸بسیاری از مسئولان و مسافران از پویش بهبود رفتارهای ترافیکی استقبال کردند و برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با یکدیگر هم پیمان شدند.

در سه روز نخست طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۸۷مسافر برای کنترل فشار خون به ایستگاه سلامت مراجعه کردند.

فضاهای دوستدار‌کودک پست‌های جمعیت هلال احمر استان البرز هم میزبان ۱۱۰کودک بود.

در مجموع ۲۷۵بسته انگیزشی، آموزشی و اطلاع‌رسانی توسط ۱۲۶خواهر و برادر میان‌مسافران توزیع شد.

در روز نخست سال ۹۸استاندار، مدیر عامل، معاون امداد و‌نجات، معاون جوانان، مسئول امور بانوان استانداری، معاون سیاسی استانداری البرز، روسای شعب، فرمانداران و غیره از پست‌های موقت جوانان سراسر استان البرز بازدید کردند.

کارکنان استانداری البرز به کمپین بهرفت پیوستند

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور در پست های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی پارک چمران در خصوص ارئه خدمات جوانان به مسافران گفت: هر ساله اعضای جوانان کرج در پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که در نقاط مختلف کرج برپا می‌شود به هموطنان خدمت رسانی می‌کنند.

وی افزود: مسافران می‌توانند برای اقامه نماز جماعت یا استراحت کوتاه از خیمه‌های نماز برپا شده استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه کودکان پیام‌های ترافیکی را بصورت پازل و بازی در فضای دوستدار کودک آموزش می‌بینند، ادامه داد: کودکان با حضور در فضای دوستدار کودک ‌می‌توانند از برنامه‌های سرگرم کننده بهره ببرند و در مسابقه نقاشی صلح و دوستی شرکت کنند.

سید فتح الله هاشم نژاد تصریح کرد: رانندگان می‌توانند با پیوستن به پویش بهبود رفتارهای ترافیکی به خود قول دهند که در زمان رانندگی از حرکات خطرناک اجتناب کنند.

وی در ادامه افزود: جوانان هلال احمر شهرستان کرج توانستند با استفاده از مواد بازیافتی و کاشت نهال در بطری‌های پلاستیکی، اهمیت محیط زیست را به مراجعه‌کنندگان یادآوری کنند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج در پایان به بازدید مسئولان شهرستانی و استانی از پست‌های جوانان این شهرستان اشاره کرد و خاطرنشان شد: استاندار البرز، معاون استاندار، مدیر عامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و مدیر کل حوزه استانداری و روابط عمومی از پست‌های این شهرستان یازدید کردند و به کمپین بهرفت پیوستند.

اعضای جوانان حاضر در پست‌های طرح ملی خدمات نوروزی شهرستان ساوجبلاغ در نخستین روز از بهار به هموطنان خدمات ارائه کردند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ساوجبلاغ با تبریک فرارسیدن سال نو از بازدید محمدحسین وطنی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز خبر داد و بیان کرد: طرح مسافران نوروزی جوانان جمعیت هلال احمر در طول ایام عید با عنوان پست‌های ایمنی و سلامت برای خدمت رسانی به هم‌وطنان اجرا می شود.

وی تصریح کرد: پست های طرح ملی خدمات نوروزی جوانان، امدادی نیست بلکه پیشگیری و توانمندسازی مسافران نوروزی و ارائه خدمات متنوع بشردوستانه، عام المنفعه و داوطلبانه است.

محمدحسین وطنی با حضور در پست شهید مهدی قاسمی اظهار کرد: برای آمادگی در برابر حوادث و کمک به آسیب دیدگان نسبت به اجرای طرح ملی امدادونجات نوروزی پایگاه‌های سیار و ثابت در سطح جاده و تلفن‌های گویای ۱۱۲بصورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به هرگونه حوادث وسوانح هستند.

غلامرضا بنادکوکی در پایان اظهار کرد: استاندار، فرماندار، شهردار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی با امضای میثاق نامه در پست شهید مهدی قاسمی به پویش ملی بهرفت پیوستند.

نخستین روز از بهار طبیعت در پست شهید مدافع حرم رضا کارگر برزی

وحید معدنچی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نظرآباد با تبریک فرارسیدن سال نو گفت: جوانان نظرآبادی در پست شهید مدافع حرم رضا کارگر برزی در ایستگاه سلامت، فضای دوستدار کودک، خیمه نماز و غیره به مسافران خدمات ارائه دادند.

معدنچی افزود: کودکان مراجعه کننده به پست خدمات مسافران نوروزی نظرآباد در زمان استراحت مسافران در این پست می‌توانند در فضای دوستدار کودک سرگرم بازی و نقاشی شوند.

وی در پایان یادآور شد: جهانگیر راحمی معاون ترافیک و حمل ونقل شهرداری نظرآباد و مهدی کاظمی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان و مسافران مراجعه کننده به این پست به کمیپن ملی بهرفت پیوستند.

فعالیت جوانان اشتهاردی با فرارسیدن سال جدید افزایش یافت

مسئول دفتر نمایندگی جمیعت هلال احمر شهرستان اشتهارد در خصوص آغاز طرح ملی خدمات نوروزی در شهرستان اشتهارد یادآور شد: این طرح با مشارکت اعضای فعال این جمعیت از۲۸اسفند تا ۱۷فروردین آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی و همشهریان هستند.

وی در ادامه افزود: اعضا در طرح ملی خدمات نوروزی با شعار همراهتان هستیم برای بهبود رفتارهای ترافیکی و بهرفت با هدف آرامش و کاهش تصادفات مسافران در ایستگاه‌های سلامت، خیمه نماز و فضای دوستدار کودک خدمات ارائه می‌دهند.

مرتضی غلامی بیان کرد: در سومین روز از اجرای این طرح ملی سرهنگ ملکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشتهارد، فرماندار، بخشدار مرکزی با امضای میثاق‌نامه پویش بهرفت را پذیرفتند.

تنظیم: هدیه الزهرا خوشنویس

Back To Top