جمعیت هلال احمر استان البرز | آماده باش نجاتگران شهرستان اشتهارد برای سیلاب ادامه دارد

جمعیت هلال احمر استان البرز

جمعه، 28 تیر 98 - ساعت 28 :51: 02

نوشته شده در تاریخ 20 فروردين 98 چاپ

آماده باش نجاتگران شهرستان اشتهارد برای سیلاب ادامه دارد

با توجه به سیلاب‌های روز گذشته در روستاهای این شهرستان، نجاتگران جمیعت هلال احمر شهرستان اشتهارد آماده ارائه خدمات هستند.

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان البرز؛

سرپرست دفترنمايندگي جمعيت هلال احمر شهرستان اشتهارد گفت: با توجه به اعلام آماده باش از سوی مدیریت بحران استان البرز برای ورود سامانه بارشی قوی در استان و احتمال وقوع سیل نیروهای این شهرستان فراخوان شدند.

وی افزود: تعداد 20تن از امدادگران، نجاتگران و کارکنان این شهرستان برای عملیات و پنج تن از امدادگران برای گروه پشتیانی آماده شدند.

مرتضی غلامی اظهار کرد: در عصر روز گذشته فرماندار و رییس مدیریت بحران شهرستان اشتهارد آبگرفتگی منازل مسکونی و معابر روستاهای قره ترپاق و قوزلو را اطلاع دادند.

وی ادامه داد: بعد از هماهنگی با مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر استان البرز، پنج تن از نیروها با یک دستگاه خودرو ست نجات، یک تویوتا وانت، یک دستگاه خودرو سواری، دو موتور پمپ و یک دستگاه کف کش به محل اعزام شدند.

غلامی تصریح کرد: تیم اعزام شده بعد از ارزیابی محیط آب جمع شده را از منازل تخلیه کردند.

وی در خصوص عملیات دیگر نجاتگران اشتهاردی اضافه کرد: نجاتگران در ساعات پایانی شب با حضور در جاده اشتهارد-نظرآباد به همراه سایر نهادهای خدمت رسان عملیات روان سازی سیلاب را انجام دادند.

رابط خبری شعبه اشتهارد: مصطفی محمودی

تنظیم: هدیه الزهرا خوشنویس

Back To Top