جمعیت هلال احمر استان البرز | برگزاری کارگاه دانش افزایی" طرح نامه نویسی " توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کرج

جمعیت هلال احمر استان البرز

دوشنبه، 6 خرداد 98 - ساعت 11 :57: 01

نوشته شده در تاریخ 16 اسفند 97 چاپ

برگزاری کارگاه دانش افزایی" طرح نامه نویسی " توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کرج

کارگاه دانش افزایی و ارتقاء مهارت سازمان های مردم نهاد با موضوع "طرح نامه نویسی" توسط حوزه داوطلبان برای ۴۰نفر از اعضا سمن ها و اعضای داوطلب این جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

داود رجبی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان البرز، طرح نامه را از الزامات فرایند تحقیق و به عنوان نقشه راه یک پژوهشگر برشمرد و با بیان اینکه تنظیم صحیح طرحنامه باعث سرعت در تحقق اهداف میشود، یادگیری نحوه نگارش آن را برای دستیابی به نتیجه مورد نظر لازم دانست.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء مهارت عملی، تقویت و توانمندسازی اعضای داوطلب و سمن ها، همچنین افزایش دانش نظری آنها به منظور عملکرد بهینه در فعالیت‌های بشردوستانه عنوان کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرج نیز در این خصوص افزود: طرح تحقیق اصل تحقیق نیست، بلکه طرح اولیه و طرح پیشنهادی تحقیق است، و در واقع شبیه طرح اولیه و پیشنهادی یک ساختمان است که توسط ارشیتکت (پژوهشگر یا محقق) ارکان اصلی آن طراحی و محاسبه شده و به صورت نقشه و ماکت ساختمان در آمده است و چنانچه یک مهندس خبره ( استاد راهنما ) به آن نگاه کند، بتواند ساختمانی را ( پژوهشی را) که بر اساس این نقشه شکل می گیرد، از قبل برای خود تجسم کند.

هاشم نژاد در ادامه بیان کرد: در این کارگاه آموزشی به معرفی مبانی طرح‌نامه‌نویسی، ارائه راهکار کاربردی برای تبدیل دانش نظری به شیوه علمی نگارش طرح‌نامه با تاکید بر تقویت ذهن پرداخته شد.

رابط خبری شعبه کرج: حیدری

 

 

image_2019_3_7-11_29_1_779_t3O.jpgimage_2019_3_7-11_29_0_461_2gi.jpg

Back To Top