جمعیت هلال احمر استان البرز | اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور در سمینار پیشگیری از سرطان سینه، مقارن با هفته ملی مبارزه با سرطان، سنجش فشار خون را در ایستگاه سلامت انجام دادند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

جمعیت هلال احمر استان البرز

سه شنبه، 29 مرداد 98 - ساعت 05 :52: 09

نوشته شده در تاریخ 17 بهمن 97 چاپ

اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور در سمینار پیشگیری از سرطان سینه، مقارن با هفته ملی مبارزه با سرطان، سنجش فشار خون را در ایستگاه سلامت انجام دادند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان البرز؛

داود رجبی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان البرز، به اهمیت سلامت جسمی بانوان در حفظ کانون گرم خانواده اشاره کرد و تصریح کرد: به مناسبت هفته پیشگیری از سرطان، در ایام دهه فجر، اعضای جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرج با حضور در سمینار پیشگیری و درمان به موقع سرطان سینه، با مواردی از قبیل اهمیت غربالگری سرطان، روش های پیشگیری از بروز سرطان، تشخیص زود هنگام سرطان اعم از معاینه فردی و معرفی سایر روش های تشخیص و تغییر سبک زندگی، تغذیه مناسب و رفتار های درست آشنا شدند.

رجبی بیان کرد: این همایش توسط موسسه خیریه" مهر سهیلا "و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان البرز با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان کرج در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

هاشم نژاد رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کرج در ادامه خبر افزود: توسط اعضا جمعیت هلال احمر این شهرستان، از شرکت کنندگان در سمینار تست رایگان فشار خون بعمل آمد.

وی با اشاره به اینکه ۸لغایت ۱۵بهمن ماه هفته ملی مبارزه با سرطان نامگذاری شده است افزود: شعار امسال هفته سرطان «اصلاح باورها راه مبارزه با سرطان » می باشد.

۵۰درصد سرطانها با تشخیص زودرس قابل درمان هستند و ۳۰د رصد از سرطانها را می توان در مراحل اولیه تشخیص داد و درمان موثر نمود.

رابط خبری شعبه کرج: حیدری

 

 

image_2019_2_6-11_54_17_866_gzM.jpgimage_2019_2_6-11_54_24_38_lLE.jpgimage_2019_2_6-11_54_19_826_ECx.jpgimage_2019_2_6-11_54_21_648_WeL.jpg

Back To Top